I Wiślacki Turniej Andrzejkowy rocznika 2008 (U-7): Najlepsi z najlepszych! Dziś jest nasz dzień!

I Wiślacki Turniej Andrzejkowy rocznika 2008 (U-7):                                 Najlepsi z najlepszych! Dziś jest nasz dzień!

W sobotnie popołudnie nasi najmłodsi zawodnicy wzięli udział w halowym turnieju zorganizowanym przez Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków. Skrzaciki, pod wodzą trenera Rafała Tomasiaka, pokazały się na nim z bardzo dobrej strony.

Drużyna Bronowianki, reprezentowana przez: Wojciecha Witkowskiego, Bartosza Podgórskiego, Macieja Klicha, Patryka Kokoszkę, Jakuba Nowickiego, Jakuba Kałużę, Kacpra Kopyściańskiego, Jana Książko oraz Maksymiliana Kawiorskiego, nie pozostawiła rywalom złudzeń, wygrywając w każdym meczu. Na statuetkę oraz tytuł najlepszego zawodnika naszej drużyny, swoją grą zasłużył sobie Kacper Kopyściański.

Licznie zgromadzonym fanom naszej drużyny dziękujemy za głośny doping, a chłopcom i szkoleniowcowi serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników.

Poniżej statystyczna dokumentacja turnieju odnotowana dzięki zaangażowaniu sióstr naszych zawodników.