Skrzaty kontynuują serię!

Pomimo rozbratu z „zieloną murawą” i rozpoczęcia na dobre sezonu halowego nasi najmłodsi zawodnicy nie zwalniają tempa i wciąż pozostają niepokonani!

W dniu 9 listopada 2014 r. Skrzaty prowadzone przez trenera Rafała Tomasiaka udały się do Krzeszowic na turniej organizowany przez miejscowy AP „Mam Talent”. W tych silnie obsadzonych rozgrywkach drużyna Bronowianki zajęła drugie miejsce, nie doznając żadnej porażki. Wśród zasłyszanych opinii, licznie zgromadzonych na trybunach kibiców, prezentowała najmilszy dla oka (wraz ze zwycięską drużyną Wisły Kraków) futbol. Radość naszych piłkarzy z każdej zdobytej bramki, ich głośno roznoszący się bojowy okrzyk „KS KSB BRONOWIANKA OLE!” oraz przedniej urody rzuty wolne, wykonywane przez Kacpra, pozostaną na długo w pamięci wszystkich obecnych w hali.

Dzięki zaangażowaniu rodziców naszych „Skrzacików”, zamieszczamy zdjęcia oraz wyniki turnieju:

AP „Mam Talent” Krzeszowice – Bronowianka 1-1

Bronowianka – AS Progres Kraków 3-1

Słowik Olkusz – Bronowianka 2-2

Bronowianka – Wisła Kraków 1-1

Cracovia Kraków – Bronowianka 2-5

Poniżej skład naszych „Małych bohaterów”:

Górny rząd: Wojciech Witkowski, Jan Książko, Kacper Kopyściański, Jakub Nowicki, Jakub Jaroszek, Sebastian Kłąput, Trener Rafał Tomasiak.

Dolny rząd: Patryk Kokoszka, Jakub Kałuża, Maciej Klich, Bartosz Podgórski.

Końcowa tabela turnieju:

Powiązana galeria: